pastatas.jpg
 
PANEVĖŽIO KREDITO UNIJOS narys gali:
1. Netikėtai prireikus pasiskolinti iki 78 Eur be užstato ar laidavimo per kelias minutes
2. Gauti vartojimo paskolą
3. Lengvatinėmis sąlygomis skolintis studijoms ar kvalifikacijos kėlimui
4. Pasiskolinti gyvenamo namo statybai, remontui ar butui pirkti ar jį remontuoti
5. Gauti finansavimą, jeigu nusprendė pradėti savo verslą ar jį vystyti
6. Turėdamas aktyvią einamąją sąskaitą unijoje, į kurią kas mėnesį praveda savo atlyginimą ar kitas pajamas, gauti einamosios sąskaitos kredito limitą. Tokiu atveju, kada beprireiktų, narys skolinasi iš savo einamosios sąskaitos ir grąžina tokią paskolą ar jos dalį automatiškai, kai einamoji sąskaita pasipildo

  Paskolos gražinimo grafikas sudaromas pagal nario pageidavimus, gaunamų pajamų reguliarumą,  visapusiškai atsižvelgiant į nario pajėgumą grąžinti paskolą. Paskolos gavėjo amžiaus apribojimai netaikomi. Už paskolą gražintą anksčiau sutarto termino mokesčių nėra. Greita ir paprasta paskolų išdavimo procedūra. Jeigu nesusidaro eilė, paskola išduodama greičiau nei per 7 dienas.
Paskolų palūkanos priklauso nuo paskolos grąžinimo būdų:
1. Paskola su palūkanomis grąžinama termino pabaigoje  - tai patogu tuo atveju, kada keiti būstą ar mašiną,- imi paskolą tarkim 3 mėn.,- nuperki kitą. Pardavęs seną - paskolą grąžini.
2. Palūkanos mokamos kas mėnesį, paskola laikotarpio pabaigoje - tą grąžinimo būdą renkasi nariai, kurių pajamos netolygios, nereguliarios, sunku nustatyti paskolos grąžinimo terminą.
3. Dalis paskolos ir palūkanos nuo likusios paskolos dalies mokamos kas mėnesį - tai populiariausia paskolų rūšis turint pastovias pajamas. Tai ženkliai pigiau negu pirkti prekę išsimokėtinai.

Dėl platesnės informacijos kreipkitės į paskolų vadybininką, kuris išanalizavęs Jūsų situaciją, konkrečiai Jums pasiūlys palankiausią variantą.
     Copyright @ 1997-2017 PKU - http://www.pku.lt                                                                      Lankytojai/Atvertimai:   1014801/1500419