pastatas.jpg
 
Pasikeitimai dėl atsiskaitymų kortelėmis internete
LKU kredito unijų grupė siekdama užtikrinti Jūsų atsiskaitymų internete saugumą, įdiegė tarptautinį saugumo įrankį –MasterCard® SecureCode™., padedantį apsisaugoti nuo neteisėto Jūsų kortelės panaudojimo.
MasterCard® SecureCode™ ženklu pažymėtose elektroninėse parduotuvėse prieš atsiskaitant už prekes ar paslaugas, Jūsų bus paprašyta suvesti tik Jums žinomą slaptažodį bei vienkartinį kortelės saugos kodą gautą SMS žinute.
Šiems veiksmams pasiruošti, Jums būtina užregistruoti mokėjimo kortelę  LKU internetinės bankininkystės Saugaus pirkimo programoje, kitu atveju Jums nepavyks atsiskaityti MasterCard® SecureCode™ ženklu pažymėtose elektroninėse parduotuvėse.
Kaip prisijungti prie saugaus atsiskaitymo internetu programos?
 
Plačiau skaitykite čia.
Žodynėlis
Kredito kortelė - mokėjimo kortelė, išduodama su nustatyto dydžio kredito limitu, t.y. su galimybe išleisti daugiau pinigų, nei yra sąskaitoje.
Debeto kortelė - mokėjimo kortelė, išduodama be kredito limito, t.y. galite išleisti tiek pinigų, kiek jų
yra Jūsų sąskaitoje.
PIN (Personai Identification Number) kodas - kortelės turėtojo identifikavimo kodas, susidedantis iš keturių skaitmenų, kuris gali būti naudojamas vietoje parašo bankomatuose ir kituose automatiniuose kortelių priėmimo aparatuose.
Lustas - kortelėje esantis mikroprocesorius, kuriame įrašyti Jūsų kortelės duomenys. Luste įrašyti duomenys saugomi dar patikimiau  negu  magnetiniame takelyje. Atsiskaitant lustine kortele už prekes ar suteiktas paslaugas įmonėse, kuriose yra įrengti lustinių kortelių skaitytuvai, kortelės turėtojas turi įvesti PIN kodą, kuris atitinka korteIės turėtojo parašą.
MasterCard Standard KREDITO KORTELĖ
Lietuvos kredito unijų MasterCard Standard kredito kortelė - tai prestižinė tarptautinė mokėjimo kortelė, su kuria, Jums suteikto kredito limito ribose, Jūs galite atsiskaityti už prekes ir paslaugas Lietuvoje ir užsienyje, pirkti prekes ir paslaugas internetinėse parduotuvėse. 
Plačiau skaitykite čia.
Maestro DEBETO KORTELĖ
Lietuvos kredito unijų Maestro debeto kortelė - tai tarptautinė mokėjimo kortelė, su kuria Lietuvoje ir užsienyje galite atsiskaityti už pirkinius ir paslaugas ar bet kuriuo paros metu pasiimti grynųjų pinigų bankomatuose. Į debeto mokėjimo kortelę patogu pervesti atlyginimą, stipendiją, pensiją ar kitas pajamas.
Jūsų pinigai su Jumis 24 valandas per parą!
 
Plačiau skaitykite čia.
     Copyright @ 1997-2017 PKU - http://www.pku.lt                                                                      Lankytojai/Atvertimai:   1014805/1500423